Baget Koleksiyonu

Tarih: 28.02.2022 10:37
Baget Koleksiyonu

Bütünsel Şıklık; Baget Yüzükler, Baget Altın Kolyeler, Baget Bileklikler, Baget Küpeler... 

Baget Koleksiyonu ile bütünsel şıklığınızın ışıldayan parçaları; baget yüzükler, baget altın kolyeler, baget bileklik ve baget küpeler. Kısacası baget tasarımın her çeşidi aşkın simgesel halini alıyor. Her adımınızda göz kamaştıran ışıltılarla dikkatler her daim üzerinizde. Altın aksesuarlar, altın takılar, altın mücevherler herkesin tercihidir. Madenin değerli yapısının yanında, altının kararmayan yapısı uzun yıllar kullanımı da beraberinde getirmektedir. Modern, şık tasarımlarıyla modayı yakından takip ederek sürekli değişen modelleri altın mücevher hayranlarına birçok seçenek de sunmaktadır. Değişken ayar ölçüleri ile her kesimi hitap eden altın takılar günlük kullanımda da oldukça yaygınlaşmıştır. Mücevherler, kişisel tarz ve duruşlarımızın çevremize birer yansımasıdır. Seçimleriniz her zaman size özel olup her altın kolyenin, altın küpenin, vb. tıpkı kokular gibi duruşu farklı olacaktır. Seçimini yapacağınız her altın aksesuarlar sizin imzanız olacaktır! 

Bigoldi Jewellery ailesi tüm altın seçimlerinizde uzman görüşünü sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyar! 

Zamansız Şıklık: Baget Altın Dünyası! 

Baget her ne kadar kelime kökeni bazen tartışmalara sebebiyet verse de tarih sözlüklerinde mücevher anlamına gelmektedir. Baguette kelimesinin kısa hali olan “bague” yüzük anlamına gelen Fransızca kökeniyle tüm dünyaya yayılmış bir modanın başlangıcını oluşturmaktadır. 1900’lerin başlarından itibaren moda sahnelerine çıkarak kesimleriyle dikkat çeken baget mücevherler onlarca yıldır sahnedeki yerini korumaktadır. Modern ve fonksiyonel kesimiyle zamandan ve mekândan bağımsız bir şıklığı kullanıcıyla buluşturmaktadır. Kimi zaman geceleri yeryüzünün parlayan yıldızı, kimi zaman toplantılarda klasik giyimin tamamlayıcısı ve elbette o muazzam “Evet!” anında beklenen ışıltı! 

Baget Altın Nedir?  

Baget altın mücevherler, kesimiyle, ışık yansımaları ile benzersiz bir görsel görünüm sağlar. Baget mücevherler, kalbinde bulunan taşı daha da gözler önüne sermek üzerine bir tasarım dizaynına sahiptir. Çevresi küçük farklı taşlarla sarmalanabilen veya tasarımları tek bir baget taştan dahi oluşsa da kesimleri itibarıyla oldukça çarpıcı bir görünüm sağlayacaktır. Baget kesim bu noktada en şık, klasik bir o kadar da modern türlerden biridir. Çoğunlukla dikdörtgen kesiminde olsa da kare profillerde de bulmak mümkündür. Kesimleri ile sıradan olmanın çok çok ötesinde olan bagetler, altın baget yüzük, baget bileklik, baget küpe, baget kolye şeklinde mücevherlerin her türünde kendi yerini uzun zaman önce almıştır. Postmodern çizgileri ile mücevher modasına çekici yeni bir soluk katmıştır. Mücevherin her çeşidinde baget ürünlerimizle Bigoldi sizlerle!  

Baget Altın Mücevher Çeşitleri  

Mücevherler tasarlanırken pek çok kesim yolu izlenmektedir bunların en yaygın olanları yuvarlak, prenses, markiz, royal, zümrüt, yastık kesimler sayılabilmektedir. Işık muhteşem bir uyum sağlayan baget kesim ise aralarında fark yaratarak en çok tercih edilenler arasındadır. Baget kesim geçmişten günümüz kralların taçlarıyla başlayarak tüm aksesuarlarda çeşitlenmiştir. Baget altın mücevherler yıllardır en çok tercih edilen baget kesimin 14 faset yüzeyi olmakla beraber bu geniş mücevherat yelpazesinde her kullanım alanında yerini almıştır. Yuvarlak baget, kare ve dikdörtgen altın baget tasarımları bulmak mümkündür. 

Bigoldi Jewellery, en özel altın baget tasarımlarının adresi! 

Altın Baget Kolye 

Sevdiğinize, annenize, kız kardeşinize, sizin için en özel insanlara en özel hediye denince akla gelen zariflik altın baget kolyeler... Işıltısıyla tüm gülümsemeleri besleyecek, mutluluğun anahtarı olacak. Altın baget tasarımlarıyla gerek sevdiklerinizi gerek kendinizi çok daha özel hissettirecek seçenekleriyle Bigoldi Jewellery’de! 

 Altın Baget Bileklik 

Bileğinizi sarıp sarmalayacak tasarımlarıyla altın baget bileklikler en çok tercih edilen baget seçeneklerinden biridir. Modern çizginin ötesinde zarifliği ile günümüzün sade-şık betimlemesinin simgesel yanıtını oluşturmaktadır. 

Baget bileklikler farklı olmayı seven kadınların tercihi olmakla beraber hediye olacak seçimlerinizde alacağınız kişiyi özel hissettirecektir. Baget Bileklik modelleri günlük hayatınızda ve özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarım ürünlerdir. Bigoldi ile daima şık...

Altın Baget Küpe  

Küpeler yaşamımızda çok küçük yaşlarımızdan itibaren yerimizi almaya başlar. İlk kulak deliği açıldıktan sonra bir tutku haline dönüşen altın küpeler... Zaman geçtikçe dönüşen zevkler neticesinde sık sık değiştirilen küpelerde modayı yakalamak her daim zordur. Ancak konu baget küpeler olduğunda, zaman ortadan kalkar, geride yalnızca tutku kalır. Baget kesimin altın küpelerde de yaratacağı ışık harmonisi gözlerinizle birleştiğinde tüm bakışlar sizi takip edecek! 

Altın Baget Yüzük 

Evlilik tekliflerinin göz bebeği pek çok kişi tarafından tercih edilen, o büyülü an da eşlik ederek sevdiğinizin parmağını çevreleyen güzellik. Bir evet meselesinin en güzel simgesi... 

Altın baget yüzükler mücevher tutkunlarının vazgeçilmez parçasıyken en özel anların da şahidi olmaya devam etmektedir. Prizmatik yansımaları ile benzersiz görüntüsü ellerin hareketi ile daha da yoğunlaşacaktır. Altın baget yüzüklerin özel günlerde çok sık tercih edilme nedenleri, sıra dışı görüntüsü, sofistike görünümü, göz kamaştırıcı etkisiyle muazzam bir seçenek olmaktadır. Gelinlerin odak noktası gelin aksesuarları özellikle nişan yüzüğü olacaktır. Baget seçimleriyle gösterişli bir odak noktası yakalayın! Altın baget yüzük, küpe, kolye ve bileklik seçenekleriyle bütünsel bir kullanım ile ayrıca bir ihtişam yaratarak cesur bir görünümü sizlere sunacaktır! Tüm mekanların dışına çıkarak tasarımlarıyla çağımızın zamansızlığına ayak uydurmaya devam eden baget altın yüzükler Bigoldi’de! 

Altın Baget Fiyatları Tüm bu ışıltının ardında birçok kişi altın baget fiyatlarını araştırmayı sürdürerek bütçesine uygun en doğru, en güzel seçimi yapmaya çalışmaktadır. Bigoldi Jewellery altın baget yüzük, küpe, kolye ve bileklik fiyatları noktasında uzman görüşünü alarak hem bütçenize uygun hem de kalite, şık tasarımları seçiminize sunmaktadır. 

8 Ayar baget altın; yüzük, kolye, küpe, bileklik hayranlarının beğenisine sunularak her bütçeye uygun, ulaşılabilir hale getirilmiştir. Son teknolojiler kullanılarak kullanıma hazırlanan altın bagetler tasarımlarıyla göz kamaştırmaktadır. Altın mücevherlerin fiyatlarını belirleyen ana unsur ayar değeridir. 

8 ayardan başlayan seçenekleriyle Bigoldi Jewellery en güzel anlarınıza en iyi fiyat garantisini sunmaktadır! 

Altın Baget Bakımı 

Altın takılarımızın en güzel yanı göz kamaştıran aydınlığıdır. Her mücevher parlaklığını, canlılığını yitirmemesi yıllar boyu aynı ışıltısını koruması herkesin en büyük arzusudur. Altın baget ürünleri de tıpkı diğer altın mücevherlerde olduğu gibi bakım ve özen istemektedir. Baget altın yüzük, kolye, küpe, bileklikler her ne kadar sert maddelerden oluşsa da bakımı bir o kadar hassas olmalıdır. Pamuk, temiz-saf su bakımında kullanabileceğiniz maddelerdir. Kimyasal tercihler uzun vadede kalıcı hasarlara sebebiyet verebilmektedir. Eğer çıkmakta inatçı lekelenmeler söz konusuysa çok az miktarda beyaz sirke kullanılabilir veya uzman yardımı alabilirsiniz. Baget yüzük, kolye, bileklik, küpelerinizde uzman bir bakım için Bigoldi Jewelery sizlerle! 

Sen de Bigoldi ile Altın Baget Koleksiyonunu oluştur. Her tarza, yaşa ve cebe uygun olan altın baget koleksiyonunu tamamla ve en özel günlerin tamamlayıcı parçalarına sahip ol. Bigoldi ile şıklığı yakala. Vade farksız 3 taksit imkânı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz kargo ile sen de beğendiğin Baget ürünlerine sahip ol. Bigoldi Cevher Sende... 

Kategoriler
İlgili Ürünler
Yükleniyor...