Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Balık Sırtı Zincir Kolye

Toplam Ürün Sayısı : 0
Toplam Ürün Sayısı : 0
Ürün bulunamadı.
Altın Balık Sırtı Zincir Kolye Modelleri

Altın Balık Sırtı Zincir Kolye Modelleri

Altın balık sırtlı zincir kolye, düz zincirlerin dışında daha göze çarpan ve farklı bir altın zincirdir. Balık zincir türüne balık sırtı örgüsünden esinlenerek bu görüntü verilmiştir. Balık sırtı zincir ile farklı modelde kolyeler üretilmektedir. Altın balık sırtlı zincir kolyeler hem günlük hayatta hem de özel zamanlarda rahatlıkla takılabilir. Bu kolye, gündelikten resmiyete kadar çeşitli kıyafetler ve stillerle takılabilir. Rahat bir görünüm için sade bir tişört ve kot pantolonla takılabilir veya resmi bir etkinlik için kokteyl elbisesi ile eşleştirilebilir. Eşsiz tasarımı her kıyafete farklı bir hava katar. İtalyan altın zincir gibi,İster klasik ister spor kombinlerle uyumlu bir şekilde takılabilir.
Altın balık sırtı zincirler kaliteli olması ile beraber oldukça dayanıklı ürünlerdir. Altın, kararmaya karşı dayanıklı ve güçlü bir madendir. Bu nedenle altından yapılan birçok kolye modeli zaten dayanıklıdır fakat balık sırtı zincirler yapılarından dolayı daha sağlamdır denilebilir. Bu, kolyenin hasar veya aşınma ve yıpranma endişesi olmadan sık sık takılabileceği anlamına gelir. Altın balık sırtı kolyelerin farklı kolye modellerinde diğer aparatlar ile sağlam birleştirilmesi sonucu kaliteli takılar ortaya çıkarılır.
Altın balık sırtı zincir kolye seçerken göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır. Bunlardan ilki kolyede kullanılan altın türüdür. Altın; sarı, beyaz ve rose altın gibi farklı tonlarda olabilir. Altın tonunun seçimi kişisel tercihe ve kolyenin istenen görünümüne bağlı olacaktır. Altın kolye rengi seçerken kendi zevkinizi ve ten renginizi değerlendirebilirsiniz. Örneğin esmer bir tene sahipseniz beyaz altın size sarı altından daha çok yakışabilir. Açık tenli biriyseniz sarı altın size çok yakışacaktır. Bigoldi’de farklı renklerde altın takılar ile kendinize en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Balık sırtı zincirlerin görünümü dışında teknik özellikleri de önemlidir. Altın balık sırtı zincirleri sağlamlığı ve değeri açısından 14 ayar tercih edebilirsiniz. 14 ayar altının avantajlarından biri, daha yüksek ayar altınlara göre daha dayanıklı olması ve günlük kullanım için iyi bir seçim olmasıdır. Ayrıca değerini iyi koruma eğilimindedir, böylece günlük kullanılan takılar için oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün haline gelmiştir. Gün içinde kullanılan kolye ve bileklik gibi takılar zarar görebileceğinden uygun sertlikte maddelerden yapılmalıdır. 14 Ayar altın hem dayanıklı hem de kullanışlı bir takı maddesidir.
Dikkate alınması gereken bir diğer faktör de kolyenin boyutu ve tasarımıdır. Kolye ucu, küçük ve narinden büyük ve cesur olana kadar farklı şekil ve boyutlarda olabilir. Tasarım basit ve minimalistten karmaşık ve detaylıya kadar değişebilir. Takan kişinin tarzını ve kişiliğini tamamlayan bir kolye ucu seçmek önemlidir. Kolyeyi nasıl kullanmak istediğinize göre boyutunu da seçebilirsiniz. Süsleme seçimi de göz önünde bulundurulması gereken bir diğer faktördür. Bazı altın balık sırtı zincir kolyelerde pırlanta veya diğer değerli taşlar bulunurken, diğerlerinde karmaşık tasarımlar veya gravürler olabilir. Süsleme seçimi kişisel tercihe ve bütçeye bağlı olacaktır.
Altın balık sırtı zincir kolye seçerken göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır. Bunlardan ilki, tabii ki de kolyede kullanılan altının türüdür. Altın balık sırtı zincir kolyeler 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar gibi farklı altın değerinde olabilir. Ayar yükseldikçe altın kolyenin içinde bulunan altın oranı da artıyor demektir. Ayar ne kadar yüksekse, parçada o kadar fazla altın bulunur ve bu da onu daha değerli kılar. Kendi bütçenize uygun olan altın balık zinciri kolyeleri bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Bir altın balık sırtı zincir kolyenin bakımını yaparken, uygun bakım talimatlarını takip etmek önemlidir. Altın takılar, kararmalarını önlemek için kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Kolye, hasar görmesini önlemek için yumuşak bir bez ve yumuşak sabunla temizlenmelidir. Kolye ucu, zincire sıkıca takıldığından emin olmak için düzenli olarak kontrol edilmelidir.
Altın balık sırtı zincir kolye, çok yönlü ve dayanıklı olan benzersiz ve şık bir takı ürünüdür. Çeşitli kıyafetlerle ve stillerle takılabilir çok kullanışlı bir kolye türüdür. Hem klasik kombinler ile hem de spor kombinler ile her zaman kullanabileceğiniz bir altın zincir türü kolyedir.  Altın balık sırtı zincir kolye seçerken, kullanılan altının türü, kolye ucunun boyutu ve tasarımı ve aparatları gibi faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Kolyenin uzun ömürlü ve güzel olmasını sağlamak için uygun bakım da yapılmalıdır. Bigoldi altın balık sırtı kolye modellerini inceleyerek kendi zevkinize en uygun altın balık sırtı kolye modelini hemen sipariş verebilirsiniz!
Yükleniyor...