Çeyrekli & Tuğralı Bileklik

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Çeyrekli & Tuğralı Bileklik

Toplam Ürün Sayısı : 0
Toplam Ürün Sayısı : 0
Ürün bulunamadı.

 Çeyrekli Tuğralı Altın Bileklikler

Altın Çeyrek ve Tuğra Bileklik M.Ö 3000 li yıllara kadar dayanır. Gücün simgesi olarakta kullanılmıştır. Günümüz Kadınlarının vazgeçilmez bir takısı olan Altın Çeyrek ve Tuğra bileklikler. Çeyrek ve Tuğra ve çağdaş tasarımlarla kadınların narin bileklerini süslemektedir. Kadınların sabah koşu yaparken spor kıyafetlerinden yada akşam katıldıkları davetlerde abiyeleriyle boy gösterdikleri bir mücevherdir. Altın Çeyrek ve Tuğra bileklikler.
Her kadının bileginde onu simgeleyen tarzını anlatan bileklikler. Ayrıca usta ellerden çıkmış ince işçilikle işlenmiş renkli taşlarla donatılmış bir mücevherdir. Her kadının sahip olmak isteyecegi Altın Çeyrek ve Tuğra bileklikler web sitemiz bigoldi.com dan alınır.

2024 Kreasyon Altın Çeyrek ve Tuğra Altın Bileklik Modelleri

Altın Çeyrek ve Tuğra Bileklik Özellikleri

Altın Çeyrek ve Tuğra Bileklikler sarı altın, beyaz altın 3 renk ve bir renkli taşlarla süslenmiştiri. Ayriyeten Size özel modellerimiz el işçiliği ile özel olarak üretilen modellerdir.   8 ayar 14 ayar ve 22 ayar altın degerlerindedir. yüzlerce model Altın Çeyrek ve Tuğra Bileklik modelimiz arasından size uygun bir altın Çeyrek ve Tuğra bileklik muhakkak vardır. Tasarımlarımız günümüz modasına uygun gönül rahatlığıyla takabileceginiz şık zarif ürünlerdir 
Bigoldi altın Çeyrek ve Tuğra bileklik kendinizi ödülendireceginiz kendine özen gösteren, mücevher kullanmayı hak eden tüm kadınların hakkıdır. 

Altın Çeyrekli ve Tuğra Bileklik Fiyatları

Bigoldi Altın Çeyrek ve Tuğra Bileklik fiyatları seçeceğiniz Bileklik boyutu, tasarımı ve diğer özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Lakin Bigoldi.com da herkesin bütçesine ahenk sağlayabilecek altın Çeyrek ve Tuğra bileklik modelleri yer almaktadır. Web sitemizde fiyat, Ayar, ve ucundaki takılar olarak listeliyebilirsin

Bigoldi Altın Çeyrek ve Tuğra Bileklik ömür boyu garantilidir.

Bilgoldi tasarımları her kadının şık olmak isteyecegi takılar üretir ve kaliteden ödün vermez.

Bigoldi online koleksiyondaki Altın Çeyrek ve Tuğra Bileklik gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz
Altın Çeyrek ve Tuğra bileklik bigoldi.com dan alınır.

Yükleniyor...