J Altın Küpe Modelleri ve Fiyatları

J Altın Küpe Modelleri ve Fiyatları

Eskimeyen bir güzellik. Kadınların çocukluktan itibaren ilk altın takıları, küpeleridir, ebeveynler ve akrabalar küçük kız çocuklara hediye olarak sıklıkla altın küpe hediye etmektedirler, 7’den 70’e bütün kadınların severek taktığı bir aksesuardır. Sadece bir aksesuar değil aynı zamanda da bir takıdır. Kız çocuklarının kulakları henüz 4-5 yaşlarında delinir. Çağdaş tasarımlar, klasik modellerin etkisiyle yoğruldu, klasik modellerden vazgeçemeyenlerin tercihi J Altın Küpe modelleri sizlerle. Geleneksel tarzın temsilcisi, farklı takı ve kıyafetlerle ahenkle kullanılabilen, ışıltınızla gözlerin üzerinizden ayrılmayacağı, herkesi etkileyeceğiniz bir takıya Bigoldi farkıyla kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz ve hızlı kargo ayrıcalığıyla mutlu ve güvenli alışveriş deneyimi sizlerle. J küpe fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biri altın küpenin 14 ayar veya 8 ayar olmasıyla ilgilidir, bir diğer faktör altının gram ağırlığıdır, en önemlisi ise altının güncel piyasa fiyatıdır. Halka altın küpe, dorika, yıldız, kalp, sallantılı, taşlı, baget altın küpe gibi yüzlerce modele kategorimize göz atabilirsiniz.

Bigoldi Altın J Küpe Modelleri

Türk Kadının Göktürkler'den beri kullandığı Küpe gümüze kadar bir çok degişim görmüş ve bugüne kadar gelmiştir. Bigoldi Altın Küpede dorika toplu halka, kalp, sallantılı, fizyon, 6gen, Yeşil renkli mini damla,kalp sallantılı en çok tutulan modellerimizdir.

Sevdiklerinize Bigoldi Altın Küpe hediye edin

Bir Kadının Olmazsa olmaz takısı Altın küpedir. İster yıl dönümlerinde ister sevgililer gününde ister dogum gününüzde 1 çift kalpli küpeden daha degerli bir hediye yoktur. Gece Kıyafetlerinizde asil bir duruş saglayan altın küpeler hem sizi mutlu edecek hemde çevrenizdekilere ışıltınızı yansıtacaktır. Altının ve işlemenin bir araya geldiği bigoldi tasarımlarını size sunuyoruz.

Altın J Küpe Özellikleri

8 ayar 14 ayar ve 22 ayar altın degerlerindedir. yüzlerce model Altın J Küpe modelimiz arasından size uygun bir altın J küpe muhakkak vardır. Tasarımlarımız günümüz modasına uygun gönül rahatlığıyla takabileceginiz şık zarif ürünlerdir. Bigoldi altın küpeler kendinizi ödülendireceginiz kendine özen gösteren, mücevher kullanmayı seven tüm kadınların hakkıdır. Web sitemizde altının parıltısıyla yüzlerce altın küpeyi sizlere sunuyoruz.

Altın J Küpe Fiyatları

Bigoldi Altın küpe fiyatları seçeceğiniz küpenin boyutu, tasarımı ve diğer özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Lakin Bigoldi.com'da herkesin bütçesine uygun altın küpe modelleri yer almaktadır. Web sitemize göz atabilirsiniz.

Yükleniyor...