Tektaş & Twin Yüzük

Tektaş ve Twin Altın Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Tektaş & Twin Yüzük

Toplam Ürün Sayısı : 2
Toplam Ürün Sayısı : 2

Tektaş Yüzük Fiyatları

Yüzyıllardır evlilik tekliflerinin en önemli oyuncusu olan Altın tektaş yüzükler yalnızca bununla kalmıyor kullanıcısına gece davetlerinde, resmi toplantılarda ve davetlerde benzersiz asaletiyle şıklık katıyor. Kolaylıkla altın küpe, altın bileklik, altın kolyeler ile kombine edilebilen Bigoldi altın tektaş twin yüzük modelleri ve fiyatları ile bigoldi.com’da. Sevdiğinize evlilik teklifi ederken en kaliteli en hesaplı altın tektaş yüzükler arasından istediğiniz ölçüde güvenle ve sigortalı kargo ile teslim alın.

Altın tektaş yüzükler altın tektaş ve altın twin yüzük kategorisinin altında listelenmektedir. Yüzlerce çeşit içerisinde sizin için en uygun altın tektaş modellerine bakabilir ve sipariş vereblirsiniz. Bununla birlikte altın beştaş yüzüklerimize de bir göz atmanızda fayda var. 

Altın Tektaş Yüzük Modelleri

Altın yüzük seçimi yaparken öncelikle dikkat etmemiz gereken en önemli unsurlardan biri altın yüzüğün ayar değeridir 8 ayar 14 ayar altın yüzük veya 22 ayar olabilir bununla birlikte gram altın ağırlığı, üzerindeki taşın kalitesi, kesimi ve karat değeri fiyatı etkileyen diğer faktörlerdir. Yüzük alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise yüzük ölçüsüdür, yüzük ölçü seçim rehberi altın yüzük almadan önce dikkatle incelenmeli ve uygulanmalıdır. Altın tektaş yüzüğün kullanımına dikkat edilmeli kullanılmadığı zamanlarda kutu ile saklanmalıdır. Kir, makyaj kalıntıları ve benzeri dış faktörler zamanla yüzüğün parlaklığının azalmasına neden olacaktır. Bigoldi.com’dan satın aldığınız bütün altın takılarda ömür boyu tamir ve bakım garantisi vardır. 

Evlilik Teklifi Yüzükleri

Evlilik tekliflerinin olmazsa olmazıdır tektaş yüzükler, 2 hayatın birbirine bağlanmasının ilk aşamasıdır, altın tektaş yüzük modellerini en özel altın alyans modelleri takip eder. Birbirinden özel altın tektaş yüzükleri sayfamızda bulabilir gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo, ömür boyu bakım ve tamir garantisi ile Bigoldi Jewellery takılarında kaliteyi, şıklığı ve mutluluğu bir arada yaşayın. En değer verdiğiniz sevgilinize, eşinize en değerli hediye mücevherleri en uygun fiyatlarla alın. Zenginlik, şıklık ve asaleti bir araya getiren

Altın yüzüklerde Altın beştaş yüzük altın renkli taşlı yüzükler, altın baget yüzükler, altın minimal yüzükler gibi geniş kategorilerde 8 ve 14 ayar yani 585 ayar yüzük gibi yüzlerce modeli Bigoldi Jewellery’den gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Siz de altın yüzük hediyenizi seçerken mutlaka bigoldi.com’a gelin size en uygun altın baget yüzük, altın tektaş yüzük, altın beştaş yüzük, altın renkli taşlı yüzük, altın minimal, altın trend yüzükleri en uygun fiyatlarla, 7/24 destek ile satın alın. Güvenli ve mutlu internet alışverişlerinin adresi Bigoldi. En uygun fiyatlı altın takılar Bigoldi Jewellery’de. Bigoldi ile #cevhersende.

Yükleniyor...