Dorika Altın Bileklik

İtalyan tarzının aksesuarlara benzersiz yansıması dorika topları altın bileklik kategorisinde de farkını ortaya koyuyor, bütün kıyafetleriniz ve takılarınızla benzersiz bir uyum yakalayabileceğiniz altın dorika bilekliklerle gözler üzerinizden hiç çekilmeyecek. Ömür boyu bakım ve tamir garantisiyle, benzersiz indirimiyle oldukça mutlu bir takı alışverişi yapabileceğiniz kategorimizdeki ürünlerle ilgili sormak istediğiniz her şeyi, talep ve önerilerinizi WhatsApp iletişim hattımızdan, telefon hattımızdan ve sosyal medya kanallarımızdan bize iletebilirsiniz. Altın dorika bilekliklerinde yakalamak istediğin trend Bigoldi'de Bigoldi'yle cevher sende.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Dorika Altın Bileklik

Toplam Ürün Sayısı : 49
Toplam Ürün Sayısı : 49

Dorika Altın Bileklik Modelleri

Tarzınızı öne çıkaracak; asaletiyle görenleri büyüleyerek eşsiz bir stilin yansıması olan, İtalyan mücevher modasının önde gelen trendlerinden dorika toplu altın bileklik gündelik kıyafetlerle de oldukça hoş kombinler oluşturulsa da gece kıyafetleri ve davet kıyafetlerinde kendine güvenine imza atmak isteyen bütün kadınların ilk tercihi altın dorika bileklik ve zincirler en özel ve çağdaş tasarımlar en uygun fiyatlarla sizlerle. Dorika altın bileklik fiyatlarını belirleyen en önemli etkenlerden biri kolyenin zincir ve dorika toplarıyla birlikte gram ağırlığıdır, bununla birlikte altının ayar değeri ve altının piyasa fiyatları da en önemli dış faktörlerdendir.

Bileklikte İtalyan Tarzı: Altın Dorika Bileklik

Altın bileklikte İtalyan imzası dorika toplarla harikalar yaratan, sizi benzersiz bir stil yolculuğuna çıkaracak, dorika topların uyumu ve farklı bileklikleri kombinlerken sağladığı kolaylıkla kendini öne çıkarıyor. En özel tasarımlar ve birbirinden şık modellerle,altın nazar boncuklu bileklik, baget bileklik, trend bileklik gibi pek çok kategoriye göz atabilirsiniz. Bigoldi.com’da sizlerle. Asil görüntüsü ve onlarca çeşitle en uygun fiyatlarla kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir garantisiyle Bigoldi Jewellery’den mutlu ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirmenin tam zamanı.

Dorika Bileklikler Yüzük, Kolye, Küpeler Benzersiz Kombinler

Bigoldi Jewellery'de her türlü kombine elverişli onlarca kategori var bunlardan en özellerinden biri ise dorika altın takılar, tarzınıza ışık katacak dorika altın kolye, dorika altın yüzük, dorika altın küpe modelleri ile harika kombinler yakalayabileceksiniz. Dikkatler üzerinizden eksik olmasın, en özel günleriniz Bigoldi'nin ışığıyla taçlansın istiyorsanız kategorilerimize keyifle göz atabiliniz. Dorika altın bileklik Bigoldi Jewellery'den alınır. En güzel kombinler, Bigoldi Jewellery'den takılır. Eşsiz koleksiyonlarımızı sizler için her geçen gün geliştiriyor, yeniliyoruz. Çünkü Bigoldi'yle #cevhersende. Enerjinizi en üst düzeye taşıyacak altın dorika bileklik modelleri sizlerle, keyifli alışverişler.

Yükleniyor...