ALTIN ALYANS

Altın alyans modelleri 8 ayar ve 14 ayar altın alyanslar Bigoldi.com'da. Alyans çiftlerin birbirine olan bağlılıklarının bir sembolü olarak yüzlerce yıldır kullanılan yegane aksesuarlardandır. Söz yüzüğü, Nişan yüzüğü olarak da bilinen, evliliğin ilk adımlarında çiftlerin tanıştığı altın alyans yüzük modelleri Bigoldi'nin benzersiz kategorisinde sizlerle buluşuyor. Hayatınızın her adımında severek taşıyacağınız altın alyans modelleri ve en uygun fiyatlarını kategorimize göz atarak bulabileceksiniz. Bigoldi'nin benzersiz avantajlarından kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz kargo seçenekleriyle dilediğiniz söz yüzüğüne kavuşun ahdinizin yegane temsilcisi altın alyans modelleri Bigoldi Jewellery farkıyla sizlerle.

Tümünü Gör

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

ALTIN ALYANS

Toplam Ürün Sayısı : 1005
Toplam Ürün Sayısı : 1005
Altın Alyans Yüzük Modelleri ve Fiyatları 2021

Altın Alyans Yüzük Modelleri ve Fiyatları 2021

Alyans; bilinen diğer adıyla söz yüzüğü bir diğer adıyla nişan yüzüğü M.Ö. 2800 yıllarda Mısırlılar tarafın kullanılmaya başlayarak günümüze kadar gelmiştir. Evlilik yüzüğü olarak bilinmesinin nedeni genellikle evli veya evlenecek çiftlerin birer tane alarak birlikte kullanmasıdır. Birliktelik ahdinin taçlandırılmasıdır altın alyans yüzükler. Söz ve nişan yüzüğü olarak da kullanılan altın alyans yüzükler sağ ele takılırken, evlilik gerçekleştiğinde sol ele takılmaktadır. Evlilik yüzüklerinde pürüzsüz bir yüzük seçilmesinin ana sebebi pürüzsüz bir evliliğin devam etmesi olsada günümüzün çağdaş anlayışında işlemeli yüzüklerde tercih edilmektedir. Evliliğe başlayan yeni çiftlerin birbirlerine bağlılıklarını da gösteren çift alyanslar için önemli bir simgedir de aslında. Bu yüzden çiftler altın alyans, altın yüzük modelleri için ciddi bir araştırmaya girerler. Alyans seçiminde parmaklara ne bol ne de çok dar ölçülerin seçilmemesi tercih edilmelidir. Bigoldi Jewellery’de ömür boyu severek kullanacağınız altın alyans modelleri kategorisi ile sizlerle. Altın alyans yüzüklerin fiyatları belirlenirken en önde gelen kıstas altının o anki piyasa fiyatıdır, takiben gelen diğer hususlar ise altının ayar değeridir. 8 ayar altın alyans, 14 ayar ve 22 ayar altın alyanslar arasında gram ağırlığı aynı olsa bile fiyat farkı olacaktır, bir diğer değişken ise altın alyans yüzük modelinin gram ağırlığıdır, son olarak işçilik de göz önüne alınarak altın alyans yüzük fiyatlanır. Bigoldi Jewellery’de en uygun fiyatlarla, hayatınızın en önemli yüzüğüne; kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz ve hızlı kargo imkanlarıyla sizin için en uygun altın alyansı bulun.

Bağlılığın Sembolü; Altın Evlilik ve Nişan Yüzüğü Modelleri         

Altın Nişan yüzükleri söz ve nişan aşamasında sağ ele takılırlar, evlendikten sonra ise sol elde yüzük parmağında kullanılmaya başlanır. En önemli özellikleri çiftlerin birbirlerine bağlılıklarını sembolize etmesidirler. Bu sebeple alyanslar sürekli olarak kullanılmaktadırlar. En çok kullanılan altın takılardan en önde gelenleridir.  Sabah Kalktığınızda, spor yaparken, çalışırken, eğlenirken hep yanınızda olacaklar. Altın alyans fiyatları ve modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi için alyans kategorimizi ziyaret edin ve hayallerinize, sevdiğinize giden yolda önemli bir adım atın. Birbirinden güzel ve uygun fiyat garantili altın alyans modellerinden en uygun olanları en uygun fiyatlarla satın alın.

Söz Ve Nişan Yüzükleri’nde 2022 Tarzını Takip Edin

Son kreasyon trendlerini sizler için özenle takip ederek ürün yelpazesini sizler için geliştiren Bigoldi Jewellery’nin en özel, farklı tasarım çizgileriyle her zevke hitap eden onlarca model aynı zamanda her bütçeye de hitap ediyor, ister sade ve şık, ister hoş detaylarıyla bakmaya doyamayacağınız desenli alyans modelleri Bigoldi.com’da sizlerle, dilediğiniz baget altın yüzükler ile kombinleyebileceğiniz alyans modellerinde dilerseniz yüzüğün iç kısmına istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz, sonsuzluk, kalp gibi sembolleri alyansınızda görebilirsiniz. Tarih yazılı alyansa sahip olmak istiyorsanız sipariş notunuza ekleyebilir veya bize iletişim hatlarımızdan ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Son trend altın alyansına Bigoldi Jewellery farkıyla sahip olun. Mutluluğunuzu bizimle taçlandırın.

Yükleniyor...