Kalp Altın Küpe

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Kalpli Altın Küpe Modelleri

Aksesuar denince kadınların akıllarına ilk gelen takılardan biri de altın küpelerdir. Çocukluktan itibaren severek kullanılan ve bir kültüre dönüşen bu aksesuarlar kadınların hayatında büyük yer kaplamaktadır. Hediye ya da kendimize aksesuar alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de verdiğimiz hediyenin kullanışlılığıdır. Kullanım sıklığı, kolaylığı ve diğer giysi-aksesuarlarla uyumluluğuna azami özen gösterilmelidir. Sevgilinize veya eşinize sevginizi göstermenin en kolay yolu ona severek taşıyacağı size ait bir kalpli küpe hediye etmektir bunun en kolay, güvenli ve mutlu yolu Bigoldi.com’dan alacağınız kalp altın küpeyi özel hediye kutusu, notu ve hediyesiyle birlikte ona teslim etmektir. Doğum günü, sevgililer günü, kadınlar günü, anneler günü gibi pek çok günde gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz altın kalp küpe modelleri bigoldi.com’da. Her geçen gün büyüyen ve modern, şık tasarımlarıyla kadınların gönlünü fetheden Bigoldi Jewellery’den alacağınız altın kalp küpe modelleri kategorisine göz atın ve size en uygun küpeyi vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir garantisi ile özel hediye kutusuyla gönül rahatlığıyla sipariş edin.

Kalpli Küpe Hediyesinin Anlamı

 Sevdiğimiz birine hediye alırken dikkat etmemiz gereken bir husus aramızdaki ilişkinin temsili, alacağımız kişinin sevdiği, görmekten hoşlandığı şeyleri sembolize eden figürlerin, desenlerin bulunduğu hediyeler almaktır. Hediyeler görünüşleriyle anlamlarıyla ve alındığı günlerle kişiler için büyük önem arz eder. Kalp hislerin en yoğun şekilde tezahür ettiği, nüksettiği organdır, sevgiyi yalnız aklımızla değil kalbimizle de hisseder, ayırt ederiz. Sevdiğinize altın kalpli bir küpe veya kalpli altın kolye hediye ederek, ona olan sevginizi, hislerinizi anlatabilirsiniz. Bu hediyeyi ömür boyu severek taşıyacaktır.

Göz Alıcı Kalp Altın Küpe Nasıl Seçilir?

Kalp altın küpe fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Küpe ayar değerleri önemli bir husustur 8 ayar altın küpe modelleri ve 14 ayar altın küpe fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Gram ağırlıkları figürler ve işçilik ve altının piyasa fiyatları etkilemektedir. Altın küpe çeşitlerinde en uygun fiyatlar, kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo, ömür boyu bakım tamir garantisi güvencesiyle Bigoldi Jewellery’de sizleri bekliyor.

Altın Küpe bakımı nasıl yapılmalıdır?

Kalp altın küpelerin su ve çeşitli kimyasallar ile yoğun temasından kaçınılmalıdır. Darbelerden korunmalı ve kullanılmadığında özenle saklanmalıdır.

Yükleniyor...