ALTIN BİLEZİK

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

ALTIN BİLEZİK

Toplam Ürün Sayısı : 40
Toplam Ürün Sayısı : 40

Altın Bilezik Modelleri

Altın bilezikler yüzlerce yıldır kültürümüzde yeri olan ve düğünlerde sıklıkla evlilik hediyesi olarak verilen altın bilek, kol takısı ürünlerindendir. Hediyelik bilezikler gösterişli ve ihtişamlı duruşlarıyla Anadolu kadınının vazgeçilmez takıları arasında yer almaktadır. Kuyumcuların yarım çeyrek altın gibi ürünlerle birlikte en çok satılan ürün gruplarındandır. Yeni evlilik yapan çiftlere destek olmak maksadıyla sık sık takı olarak takılırlar. Farklı işçiliklerde 8,14,22 ayar altın bilezik gibi farklı ayar değerlerinde onlarca model arasından siz de düğün hediyenizi veya yatırım amaçlı altın bilezik modelleri arasından size en uygun olanı en uygun fiyat garantisiyle Bigoldi.com’da bulabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Altın Bilezik Fiyatları

Altın bilezik fiyatlarında en önemli etken her zaman olduğu gibi altının ayar değeridir. Daha sonra gram cinsinden ağırlığı, işçilik gibi maliyetler bu baremde etkili rol oynar. En önemli etken ise altının alışverişin yapıldığı esnadaki gram ağırlığıdır. Bütün bu faktörler göz önüne alınarak değişkenler hesaplanır ve altın bilezik fiyatları ortaya çıkar. En uygun modeller ve en uygun fiyatlarla, kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ömür boyu bakım ve tamir garantisiyle altın bilezik Bigoldi.com’dan alınır. Hızlı ve ücretsiz kargo ile ürün süratle teslim edilir, mutlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlanır.

Düğünlerin Vazgeçilmez Hediye Takısı Altın Bilezikler

Altın bilezikler yüzlerce yıldır düğünlerde geline takılan takılar arasında en ön sıralarda gelmektedir. Anadolu’da özel bir gelenek haline gelen ve evlenen çiftleri desteklemek için düğünlerde yapılan takı merasimlerinin en önemli üyelerinden biridir, olmazsa olmazdır. Yakınlık düzeyine ve maddi durumuna binaen çeyrek altın, gram altın, yarım altın, reşat altını gibi yatırım altınlarıyla birlikte sıklıkla hediye edilmektedirler. Altın bileziklerin binlerce yıllık tarihinden bildiğimiz üzere gücü ve zenginliği sembolize eder, gösterişli görüntüleriyle alakayı üstlerine çekerler. Bigoldi.com’un seçkin kategorisini incelediğinizde hediye bilezik seçmeniz oldukça kolaylaşacak. Altın bileklik sevenler için de en özel fiyatlar Bigoldi'de. Ürünlerin işçilik fiyatları, gram ağırlıkları gibi detayları ürün açıklaması bölümünde görebilir, sormak veya öneride bulunmak istediğiniz her konuda WhatsApp-Telefon iletişim hattımızdan ve sosyal medya kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

14 Ayar Ve 8 Ayar Hediye Altın Bilezik Modelleri

Altın bilezikler kültürümüzde evlenen çiftlere sıklıkla takılan bir hediyedir. 8 Ayar altın bilezik modelleri uygun maliyetleri ve farklı işçilikleriyle sizlerle, 8 ayar altın bilezik modelleri altın fiyatlarının yükselmesiyle birlikte büyük rağbet görmeye başlamıştır. Şık görüntüleri, hayatın her alanında her türlü ürünle kombinlenebilen ürün çeşitliliğiyle göz dolduran 8 ayar altın bilezik modellerinde yüzlerce çeşit ve en uygun fiyatlar Bigoldi Jewellery'de sizlerle. Ankara Optimum AVM'de Türkiye'nin ilk 8 ayar konseptli altın takı mağazısını açan Bigoldi en uygun fiyatlarla en özel ürünleri sizlerle buluşturdu. Her türlü ihtiyaca uygun 8 ayar altın bileklik ve 8 ayar altın kolye modelleri , 8 ayar altın küpe modelleri için Bigoldi.com ve Mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...