14 Ayar Altın Kolye

14 Ayar altın kolye modelleri'yle ışığınıza ışık, enerjinize enerji katın, yüzlerce çeşit içerisinden tarzınızı tamamlayacak, kıyafetlerinizle ve diğer takılarınızla benzersiz kombinler oluşturabileceğiniz, kalpli, nazar boncuklu, sonsuzluk, dorika ve daha pek çok kategoride zengin ürün yelpazesinde kaybolacaksınız. Kadınların takmaktan büyük keyif aldığı altın kolye modelleri en özel hediyelerdendir ve Bigoldi'de gerek sevgililer günü, gerek kadınlar günü, doğum günleri ve yıl dönümleri için en özel ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabiliirsiniz. Güvenli ve mutlu bir takı alışverişleri için Bigoldi Jewellery her zaman sizinle en özel 14 ayar kolye modelleri için kategorimize göz atabilirsiniz.

Tümünü Gör

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

14 Ayar Altın Kolye

Toplam Ürün Sayısı : 262
Toplam Ürün Sayısı : 262
14 Ayar Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları

14 Ayar Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları

Altında ayar saflığını belirtmek üzere kullanılan bir terimdir, alaşım harici altının barındırdığı saf altın oranının bindelik ölçümü bize milyemi gösterir. Saf altın oranı 24K olarak belirtilir.
22K=916 Milyem, 14K=585 Milyem , 8K=333 Milyemdir.
Kalpli, sonsuzluk, yonca, yaşam çiçeği, nazar boncuğu, dorika kolye, baget kolye, renkli taşlı, kar tanesi ve melek figürlü yüzlerce çeşit içerisinde sizler için en uygun olanları en uygun fiyatlarla Bigoldi.com’dan kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir imkanı ile mutlu ve güvenli alışveriş deneyimiyle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.
14K Ayar Altın Kolye Bigoldi.com’dan alınır.

Yükleniyor...