Altın Tuğralı Kolye

Düğünlerin olmazsa olmaz hediyesi, tuğralı altın kolye modellerinde en son trendler, en özel fiyatlarla en zengin çeşitlerle Bigoldi Jewellery'de senelerdir en çok aranan, beklenen ve alınan tuğralı altın kolyeler sizlerle. Bigoldi'nin cevheri üzerinizden eksik olmayacak, en özel işçilik, en özel tasarımlar, desenler ve figürlerle Osmanlı tuğra kolyeleri en özel avantajlarla, mutlu ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle alabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili soru, görüş ve önerilerinizi WhatsApp iletişim hattından, telefon hattımızdan ve sosyal medya kanallarımızdan 7/24 bize iletebilirsiniz. En özel Altın tuğralı kolye modelleri, benzersiz fiyatlarıyla Bigoldi'de, Bigoldi'yle cevher sende.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Altın Tuğralı Kolye

Toplam Ürün Sayısı : 0
Toplam Ürün Sayısı : 0
Ürün bulunamadı.

Tuğralı Altın Kolye Modelleri

Düğün hediyelerinin olmazsa olmazı, en çok hediye edilen altın takı kategorilerinde, internette en çok aranan altın kolye çeşitlerinden zirveyi kimseyle paylaşmayan çeyrekli bileklik ve Osmanlı tuğralı kolye modellerinde birbirinden özel ürünler Bigoldi Jewellery’de sizlerle, tuğralı, çerçeveli, kalemli onlarca model içerisinden siz de kendinize ait olanı bulun, Osmanlı tuğralı pek çok çeşit içerisinden 8 ve 14 ayar olarak zincirli veya uç olarak satın alabilirsiniz. Gösterişli, zengin ve tuğranın asil duruşuyla görenleri kendine bir daha baktıran ve sizler için özenle derlenen tuğralı altın kolyeler içerisinden size en uygun olanı kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanıyla satın alın.

8 ve 14 Ayar Tuğralı Kolye Fiyatları

Osmanlı padişahlarının imzası niteliğinde olan Tuğra sembolünün manevi değeri ülkemiz için oldukça yüksek kabul edilmektedir. Ömür boyu bakım ve tamir garantisi ve hızlı teslimat ve ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz. Tuğra altın kolyefiyatları belirlenirken ve size en uygun olan seçilirken göz önüne alınması gereken bazı kıstaslar vardır, altının ayar değeri 8 ayar ve 14 ayar olması, altının gram ağırlığı, altın zincir ile beraber veya ayrı satın alınması, işçilik bedeli ve altın piyasasının güncel durumu Osmanlı tuğra altın kolye modellerinin fiyatlaması yapılırken göz önüne alınan hususlardır. 2021 tuğralı kolyeler seçilirken siz de Bigoldi’nin benzersiz kategorisine bakmadan geçmeyin. Güvenli ve mutlu altın alışverişinin en güzel ve en kolay yolu, benzersiz fırsatlarla Bigoldi.

Tuğra Altın Kolye Modelleriyle Gözler Üzerinizde

Farklı figürlü altın kolye modelleri içerisinden en çok aranan en çok bilinenlerden ve tercih edilenlerden olan tuğralı altın kolye modellerinde şık ve gösterişli kıyafetlerinizi tuğranın asaletiyle tamamlayın çeyrekli altın kolye modelleri, altın çerçeve ve uçlar gibi farklı takılarla, altın zincir kolyeler, çeyrekli bileklikler, tuğralı bileklik ve yüzüklerle en özel kombinlere ışık tutan altın kolye modelleri zengin ve kaliteli kategorisi, eşsiz müşteri deneyimiyle Bigoldi Jewellery’de sizleri bekliyor, gözler üzerinizden ayrılmasın tarzınız konuşsun istiyorsanız birbirinden özel onlarca altın kolye kategorisindeki zengin çeşitlilik tam size göre. Yüzlerce yıldır kadınların vazgeçilmez takısı çekmecelerin vazgeçilmezi altın kolyeler pek çok farklı kategori ve yüzlerce çeşitle sizlerle Bigoldi’yle ışıltınız hiç sönmeyecek.

Tuğralı Kolye Bigoldi'den Alınır

Tuğralı altın kolye modelleri Bigoldi Jewellery'e bakılmadan alınmaz. Çünkü en özel ürünlerin en özel fiyatlarla buluştuğu nokta Bigoldi'de istediğiniz Tuğra Kolye Modellerini bulabileceksiniz. Üstelik uygun fiyat garantisiyle. 8 ayar ve 14 ayar altın tuğralı kolyeler Bigoldi'de sizler için hazır. Bigoldi'nin cevheriyle #cevhersende. Düğün hediyelerinin vazgeçilmez parçaları kategorimizde sizlerle.

Yükleniyor...