Halka Sallantılı Altın Küpe

Kadınların yıllardır en çok taktığı altın takılardan olan küpelerde onlarca farklı figürle, tasarımlarla en özel altın halka sallantılı küpe modelleri sizlerle, en güzel hediyeler kişiye özel olanlardır, halka sallantılı altın küpe modelleri arasında onlarca modelden, sevdiğinizin veya sizin sevdiği tarzda tasarım, desenler mevcuttur, onlarca muhteşem figür içerisinden bir tercih yapmanız oldukça zor olacak. Altın figürlü halka küpelerle tarzınızı tamamlayın, gerek gündelik casual giyimde, gerek özel günlerde kullanacağınız kıyafetlerle benzersiz bir stile yön verin, Bigoldi'yle cevher sende.

Tümünü Gör

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Halka Sallantılı Altın Küpe

Toplam Ürün Sayısı : 49
Toplam Ürün Sayısı : 49
Altın Halka Sallantılı Küpe Modelleri Ve Fiyatları

Altın Halka Sallantılı Küpe Modelleri Ve Fiyatları

2 in 1. Muhteşem ikili bir arada. Hem halka, hem sallantılı var mı dahası? Küpe modellerinde belirleyici ve başat iki tarz. Sallantılı altın küpenin enerjisiyle ve halka altın küpelerin asaleti bir araya geldi, ortaya benzersiz bir ışıltıyla girdiğiniz her ortamda dikkatleri hızla üzerinize çekecek eşsiz bir koleksiyon çıktı. Farklı figür ve tarzlarda, top formunda taşlı pek çok modeli sizler için özenle seçtik ve derledik. Her türlü durum için uygun; gerek gündelik yaşantınızda gerekse özel davetlerde ve özel kıyafetlerle ışığınızı bulunduğunuz her yere saçarak tarzınıza farklı bir boyut getirecek halka sallantılı altın küpeler en uygun fiyatlarla ve vade farksız 6 taksit imkanıyla sizlerle. Üstelik ücretsiz ve hızlı kargo seçeneğiyle birlikte ömür boyu bakım ve tamir garantisi de Bigoldi cazibesini katlıyor. Bigoldi’nin her bütçeye uygun yüzlerce altın küpe modeli arasında gezerken kaybolacaksınız. Bunca muhteşem halka sallantılı altın küpe modeli arasında karar vermek oldukça zor olsa da kararınızın sizi mutlu etmesi kaçınılmaz olacaktır.
En çok satan altın küpe modelleri olan altın yıldız küpe, altın kalp küpe, halka altın küpe, dorika küpe, taşlı altın küpe gibi pek çok farklı kategori içerisinden sizler için en uygun olanını kategorilerimize göz atarak bulabileceksiniz. En özel koleksiyonlar. Bigoldi’yle #cevhersende

Yükleniyor...