Klasik Kolyeler

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Klasik Kolyeler

Toplam Ürün Sayısı : 50
Toplam Ürün Sayısı : 50

Klasik Altın Kolye Modelleri ve Fiyatları

Günümüz çağdaş kadınının en çok kullandığı takı olan Klasik altın kolye modern çizgsiyle karşımıza çıkar. Kadınların gerdanını süsleyen Klasik altın kolyeler Işıltılı taşlarla süslenmiş vazgeçilmez bir mücevherdir. 

Bigoldi olarak çagdaş şık tasarımlarla giydiğiniz kıyafetler, çantalar abiyelerinize uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayriyeten her bir model usta ellerde çağdaş şık trend olacak şekilde sizi mutlu edecek bir mücevherdir. Bigoldi kolye ile kendinizi özel hisedeceksiniz. Günün her saatin de size uygun bir kolye bigoldi.com da bulabilirsiniz

Klasik Altın Kolye Modelleri

Size özel modellerimiz el işçiliği ile özel olarak üretilen modellerdir. Modellerimiz sarı altın, beyaz altın ve 3 renk ve renkli taşlarla süslenmiş olarak üretilir. 8 ayar 14 ayar ve 22 ayar altın değerlerindedir. Yüzlerce model Altın kolye modelleri arasından size uygun bir altın kolye muhakkak vardır. Tasarımlarımız günümüz modasına uygun gönül rahatlığıyla takabileceginiz şık zarif ürünlerdir. Bigoldi altın kolyeler kendinizi ödülendireceginiz kendine özen gösteren, mücevher kullanmayı hak eden tüm kadınların hakkıdır. Web sitemizde altının parıltısyla sizlere sunuyoruruz. klasik kolyeler, modelerimizdir.

Sizin İçin En İdeal Klasik Altın Kolye

Bir kadının etkilemek için zarif hoş bir altın kolyeden daha iyi bir hediye yoktur. İster sevgililer gününde ister evlilik yıl dönümünde ister dogum gününde kalp altın kolye kadardaha etkileyici bir hediye yoktur. Bigoldi klasik  Altın Kolye yüzlerce çeşit kolye arasında size uygun modelleri, her gün yanınızdan ayıramayacaksınız.

Klasik Altın Kolye Fiyatları

Altın fiyatları günümüz şartların da degişikendir. Bigoldi olarak fiyatlarımızda enuygun fiyat garantisiyle satış yapmaktayız.klasik Altın kolye alırken sitemizden dilediğiniz fiyata istediğiniz altın ayarına göre listeliyebilir bütçenize en uygun altın kolyeyi bulabilirsiniz.

Bigoldi Klasik Altın Kolye ömür boyu garantilidir.

Bilgoldi tasarımları her kadının şık olmak isteyecegi takılar üretir ve kaliteden ödün vermez.

Bigoldi online koleksiyondaki Klasik  Altın Kolyeleri gönül rahatlıkla kullanabilirsiniz
klasik Altın Kolyeleri bigoldi.com dan alınır.

Yükleniyor...