Yonca Altın Kolye

Dünyanın her yerinde pek çok kültürde şansı sembolize eden bir nesnedir yonca yaprağı. Pek çok farklı kültürde bir ikon haline gelen bitkinin hayatın pek çok alanında tasarımlara ilham kaynağı olmuştur. Farklı eşyalarda, mekan tasarımlarında yerini almıştır, Bigoldi'nin sizler için derlediği eşsiz altın yonca kolye koleksiyonundan sizler için en uygun olanını zamdan değil gerçek indirimlerle güvenli ödeme, hızlı teslimat imkanıyla ömür boyu garantili kolyenize sahip olabilirsiniz. Her türlü giyim tarzına uyum sağlayabilecek modern tasarım çizgisindeki kolyelerimize kategorimizden göz atabilirsiniz. Bigoldi'yle #cevhersende

Tümünü Gör

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme
Yonca Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları

Yonca Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları

Dünyada çoğu kültürde şansın temsili bir bitki olan yonca, şans getirdiği inancıyla gündelik hayatta kullanılan çoğu nesnenin tasarımlarına ilham olmuş ve yerini almıştır. Kadınların kullanmaktan en keyif aldığı altın kolyelerde de sıklıkla kullanılan yonca sembolü Bigoldi’nin birbirinden şık kolye koleksiyonlarında da yerini almıştır. Yonca altın kolye modelleri
Sevgililer gününde ya da yıldönümünüzde sevgilinize, eşinize, anneler gününde annenize, ya da doğum gününde yakın bir dostunuza ‘’sen benim en büyük şansımsın’’ veya ‘’şans hep seninle olsun’’ demek istiyorsanız ona Bigoldi altın yonca kolye kategorisinden sevimli bir hediyeyi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Şans dileği maneviyatı çok yüksek bir dilektir. Karşısına hep güzel sürprizlerin çıkmasını umduğunuz kişilere veya bir totem olarak kendinize bu güzel sembolü içeren bir altın kolye hediye edebilirsiniz.

Altın Yonca Kolye En Özel Şans Dileği

Şansın en global sembollerinden olan yonca bitkisi hayatın farklı alanlarında gündelik kullanım eşyalarının tasarımına ilham olmuş ve farklı aksesuar ve takılarda da yerini almıştır. Altın Yonca Kolye farklı niyet, dilek veya totemler ile sevdiğinize veya kendinize hediye edebileceğiniz, gündelik yaşantınızda ve özel günlerde abiyelerle, gece kıyafetleriyle zevkle kullanılabilecek ürünlerdir.
Şansa ihtiyacınız varsa ve kendinize bir uğur ya da totem arıyorsanız veya bir sevdiğinize ‘’benim için büyük şanssın’’ veya ‘’iyi şans seninle olsun’’ demek istiyorsanız altın yonca kolye kategorisi sizler için Bigoldi Jewellery’de. Bununla birlikte sevdiğinize kalbinizde ona duyduğunuz hisleri ifade etmek istiyorsanız altın kalpli kolyelere göz atmanızda fayda vardır, sonsuza kadar seni kalbimde taşıyacağım demek istiyorsanız sonsuzluk altın kolye, güzelliğine veya bize nazar değmesin demek istiyorsanız ise altın nazar boncuklu kolye çeşitlerine göz atabilirsiniz. Sen benim yıldızımsın demek istiyorsanız merak etmeyin Bigoldi.com’da altın yıldız kolyeler çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Altın Yonca Kolye: Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Altın yonca kolye fiyatlarını belirleyen unsurlar altının ayar değeri (8 ayar altın kolye, 14 ayar altın kolye),altının gram ağırlığı, zincirin kaplama değil ayar değerinde altın olmasıdır. Altının piyasa değeri ise bu değişkenlerden bağımsız olarak altın içeren bütün ürünlerin fiyatlarını belirler Bigoldi Jewellery yüzlerce çeşit ve en uygun fiyatlarla altın kolye modellerini güvenli ve mutlu bir alışveriş deneyimi için sizlere sunmaktadır. Kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir garantisi ile trend Altın yonca kolye modelleri sizlerle.

Yonca Altın Kolye bakımı nasıl yapılmalıdır?

Sonsuzluk altın kolyelerin su ve çeşitli kimyasallar ile yoğun temasından kaçınılmalıdır. Darbelerden korunmalı ve kullanılmadığında özenle saklanmalıdır.

Yükleniyor...