Beştaş Yüzük

Beştaş Altın Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Altın Beştaş Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Kadınların kullanmaktan ziyadesiyle keyif aldığı altın yüzük trendlerinde en önde gelen, gösterişiyle gece kıyafetlerinde ve davetlerde, özel yemeklerde ilgileri üzerine çeken altın beştaş yüzük modellerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Altın tektaş yüzüklerden daha farklı olarak Hacimli görüntüsü, birbirinden farklı desen ve simgeleriyle Bigoldi altın beştaş yüzüklerde büyük indirimlerden yararlanın. Yüzlerce modelden oluşan serilerde farklı görüntüsüyle ilgiyi parmaklarınızda hissedin. Beyaz altın rose altın ve gold renklerde beştaş yüzükler 8 ayar altın yüzük 14 ayar seçenekleriyle en uygun fiyatlarda Bigoldi Jewellery farkıyla sizlerle.

Bigoldi Altın 5 Taş Yüzük Çeşitleriyle Göster Işıltını

Altın beştaş yüzüklerde fiyat belirleme aşamasında kullanılan en önemli doneler altının ayar değeri (8ayar altın beştaş yüzük, 14 ayar altın beştaş yüzük),altının gram hacmi, altın yüzük üzerindeki taşların karat değerleri ve taş cinsleri en önemlileridir. Altın beştaş yüzük seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus yüzük ölçü tercihidir yüzük ölçü rehberi incelenerek muhakkak doğru şekilde parmak ölçüsü alınmalı ve sipariş verirken kesin ölçü alınmalıdır. 

Altın Beştaş Yüzüklerde Bigoldi Işığı Sizinle

Altın beştaş yüzük modelleri ve fiyatları seçilirken altının ayar değerleri 8-14 ayar altın beştaş yüzükler olarak 2’ye ayrılır. Altın gram ağırlığı ve taşların karat değeri ve taş cinsleri farklı kıstaslardır. Bigoldi.com’da altın yüzük kategorilerinde altın tektaş yüzükler, altın klasik yüzükler, renkli taşlı altın yüzükler gibi farklı altın yüzük kategorilerinden vade farksız 6 aya varan taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir garantisi ile gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Siz de altın yüzük hediyenizi seçerken mutlaka bigoldi.com’a gelin size en uygun altın baget yüzük, altın tektaş yüzük, altın beştaş yüzük, altın renkli taşlı yüzük, altın minimal, altın trend yüzükleri en uygun fiyatlarla, 7/24 destek ile satın alın. Güvenli ve mutlu internet alışverişlerinin adresi Bigoldi. En uygun fiyatlı altın takılar Bigoldi Jewellery’de. Bigoldi ile #cevhersende.

Yükleniyor...