ALTIN KELEPÇE BİLEKLİK

Altın Kelepçe Modelleri ve Fiyatları

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

ALTIN KELEPÇE BİLEKLİK

Toplam Ürün Sayısı : 30
Toplam Ürün Sayısı : 30

Kelepçe Altın Bileklik Modelleri

Altın kelepçe bilezikler yüzlerce yıldır kültürümüzde yeri olan ve düğünlerde sıklıkla evlilik hediyesi olarak verilen altın bilek, kol takısı ürünlerindendir. Altın kelepçe bileklik ve bilezikler gösterişli ve ihtişamlı duruşlarıyla Anadolu kadınının vazgeçilmez takıları arasında yer almaktadır. Farklı tarz ve modelleri arasından size en uygun olanı en uygun fiyat garantisiyle Bigoldi.com’da bulabilirsiniz Kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olacak ve enerjinizi yükseltecek gösterişli kaburga altın kelepçe bilezik modelleri Bigoldi’de sizlerle. Birbirinden şık altın kelepçe modellerini farklı takılarla kolaylıkla kombinleyebileceksiniz. Altın kelepçe 2021 fiyatlarında en önemli etken her zaman olduğu gibi altının ayar değeridir. Daha sonra gram cinsinden ağırlığı, işçilik gibi maliyetler bu baremde etkili rol oynar. En önemli etken ise altının alışverişin yapıldığı esnadaki gram ağırlığıdır. Bütün bu faktörler göz önüne alınarak değişkenler hesaplanır ve altın bilezik fiyatları ortaya çıkar. En uygun modeller ve en uygun fiyatlarla, kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ömür boyu bakım ve tamir garantisiyle altın bilezik Bigoldi.com’dan alınır. Hızlı ve ücretsiz kargo ile ürün süratle teslim edilir, mutlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlanır.

Altın Kelepçe Bileklik Modelleriyle Öne Çık

Altın kelepçe modelleri dikkat çekici zengin görünümüyle gözleri üzerinize kolaylıkla çekebilir. En özel altın kelepçeleri, kaburga altın bilezik modellerini kategorimizde bulabileceksiniz. Altın kelepçe bilezikler gücü ve zenginliği sembolize eder, gösterişli görüntüleriyle alakayı üstlerine çekerler.  İster ince ister kalın pek çok altın kelepçe modeli Bigoldi’de sizlerle. Bigoldi.com’un seçkin kategorisini incelediğinizde altın bileklik kelepçe seçmeniz oldukça kolaylaşacak. Ürünlerin işçilik fiyatları, gram ağırlıkları gibi detayları ürün açıklaması bölümünde görebilir, sormak veya öneride bulunmak istediğiniz her konuda WhatsApp-Telefon iletişim hattımızdan ve sosyal medya kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Altın kelepçe bileklik modellerinin son dönemlerde revaçta olmasıyla beraber kadınların tüm ilgisi bu aksesuara kaymış durumda. Altın gibi değerli bir ziynet eşyasına sahip olmak için pek çok tercih edilebilir aksesuar türü bulunmaktadır. Küpe, kolye, bilezik, yüzük gibi daha klasik ürün gamlarının yanı sıra aynı zamanda altın kelepçe modelleri fazlasıyla popüler olmaya başlamıştır.

Bilhassa evli çiftler arasında hediye tercihlerinde çoğunlukla altın takılar fazlasıyla ön plana çıkar. Kadınları mutlu etmek için erkeklerin ilk tercihi olan bu aksesuarların en önemli özelliği ise şık tasarımlarıdır. Kullanıldığında göz kamaştıran ve son derece zarif bir estetik oluşturan altın takılarda modellerin tasarımsal ölçütleri de fazlasıyla gelişmiş durumda. Şu sıralar Bigoldi tarafından sunulan baget kelepçe altın bileklik modellerinin kadınlar tarafından büyük bir ilgi gördüğünü vurgulamak gerek.

Altın kelepçe bileklik modellerinin farklı tasarımsal özelliklere sahip olması dışında bir diğer kıstası ise değeridir. Keza altın olan her takıda olduğu gibi 8 ayar ve 14 ayar seçenekleriyle bu bileklikler farklı değer aralıklarına hitap edebilmektedir. Bileklikler gösterişin üst düzeye çıktığı ve aynı zamanda göz alıcı bir ihtişam yaratan takılar olmakla beraber tasarımsal özellikleriyle çok sade bir görünüm sağlayan modellere de rastlanabiliyor. Anadolu’dan çıkarak tüm Türkiye’ye yayılan kelepçe bileklik modelleri farklı görüntüsü, şık ve zarif tasarımı ve dikkat çeken yapısıyla memleketin her noktasında en tercih edilir takılar arasında yer almaya başladı.

Altın Kelepçelerle Işıldayın 

Altın kelepçe bileklik fiyatları 2022 yılında da altın fiyatlarıyla doğru orantılı olarak listelenmektedir. Takıların altın olması durumunda değerini belirleyen teknik detayların en başında kaç ayar olduğu gelmektedir. Tabii ki her bütçeye uygun olan ürünü Bigoldi ile rahatlıkla temin etmek mümkündür. Burada da 8 ayar bileklikler olduğu gibi 14 ayar bileklikler ile sevdiğiniz kadına en güzel sürprizi hazırlayabilirsiniz. Bir hediye almaya karar verdiğiniz takdirde onun kalbine giden yolu fethetmek için bundan daha iyi bir seçenek olmayacağından emin olabilirsiniz.
Çoğunlukla bileklik gibi altın takılarda işleme ve işçilik önemli kriterler olarak düşünülebilir. Ki bu durum fiyatları belirleyen temel unsurlar arasında da ilk sıralarda yer almaktadır. Fakat günümüz takı trendlerine bakıldığında daha az işleme, daha fazla sembolik imgeler ve zarif bir görünüm herkesin ortak tercihi halini almıştır. Dolayısıyla Bigoldi tarafından da altın kelepçe bileklik modellerinde birbirinden sade şık tasarımlara rastlayabilirsiniz. Dilerseniz kaburga kelepçe bileklik gibi çok daha gösterişli, büyük ve kalın bir model tercih edebiliyorken, dilerseniz baget, çivi ya da örgü gibi çok daha zarif modellere yönelebilirsiniz. Partnerinizin takı ve aksesuar tercihlerine, giyim tarzına ve stiline bağlı olarak seçeceğiniz bileklik kelepçe modelleri tamamlayıcı bir unsur olarak vazgeçilmezleri arasına girebilir.

Tarzınızı Altın Kelepçe Bileklik Tasarımları İle Tamamlayın

Farklı tarzlara hitap eden ve son derece zengin bir ürün yelpazesine sahip olan altın takı koleksiyonlarında yeni trendler arasına altın kelepçe bileklik var. Kadınların bu kadar sık tercih etmesindeki asıl önemli sebep ise göz alıcı bir şıklığı temsil etmesidir. Çünkü sıradan bir bilekliğe göre tasarımıyla öne çıkarken, değerli bir altın işlemesine sahip olabilir ve değerini katlayabilir. Altın takıların değer algısında işçilik önemli bir kriter olduğundan kadınlar buna fazlasıyla önem verebiliyor. Ancak asıl mühim olan nokta olarak tasarımsal özellikleri baz alınıyor.
Tasarımlarda da herkesin tarzına hitap eden ve özellikle her stile uyumlu olabilecek farklı modeller görebilmek mümkün hale geliyor. Örnek olarak taşlı altın kelepçe gerek kalın yapısı gerekse üzerindeki taş işçiliğiyle çok üst düzey bir tasarım olarak öne çıkıyor. Kadınların çok büyük bir çoğunluğunun beğenisini toplayan tasarım fazla iddialı gözüküyorsa çok daha sade modellere de rastlanabiliyor. Altın kelepçe bileklik modelleri arasında baget taşlı altın kelepçe de bulunuyor. Hem daha zarif bir yapısının olması ve kalın olmayışı ile hem de sadeliğiyle şık bir görünüm sunmasıyla kadınları kalbinden vurabiliyor.

Uzun yıllardır son derece tercih edilir bir model olup kelepçe bilekliklerle birebir olarak bağdaştırılan kaburga kelepçe modelleri ise hali hazırda yenilenmiş tasarımlarıyla çok daha ilgi çekici bir hal almış durumda. Örneğin iki şeritten oluşan kaburga bileklikler tercih edilebileceği gibi sizin estetik algınıza uygun olacak şekilde üç ve hatta dört sıra olarak üretilmiş modellere de rastlayabiliyorsunuz. Burada ne kadar kalın bir bileklik takmak istediğinizin yanı sıra işlemesiyle, üzerindeki simgesiyle, altının ayar ve işçiliğiyle ilgili pek çok seçim yapma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Bigoldi her bütçeye uygun altın modellerini en geniş ürün yelpazesiyle bir araya getirirken aynı zamanda kadınların ortak bir paydada beğenilerine hitap etmeyi başarıyor.

Yeni Trend Altın Kelepçe Bileklik Tasarımları

Altın kelepçe bileklik tasarımları günden güne gelişerek daha da dikkat çekici bir hal almaya başlarken hediye seçiminde de seçenekler arasına girdi. Evlilik yıldönümü, sevgililer günü hediyesi, doğum günü sürprizi ve özel günler ile ilgili tüm taleplere cevap verebilen bir ürün yelpazesi var. Farklı altın ayar seçenekleriyle, işçilik ve tasarım açısından farklı tarzlara hitap eden modellerle partnerinize unutamayacağı bir hediye sunabilirsiniz.
Modellere bakıldığında taşlı veya taşsız pek çok farklı alternatife rastlamak mümkün oluyor. Genel anlamda da kaburga kelepçe bileklik en popüler model olmaya devam ederken bilhassa genç kesim tarafından baget kelepçe bileklik fazlasıyla tercih ediliyor. Şık tasarımıyla göz dolduran dorika altın bileklikler hali hazırda 2022 yılında da çok konuşulacak modeller arasına girmiş bulunuyor. Bir diğer tasarımsal olarak sade olmasına karşılık şık bir görünüm sunan tasarımı ise örgü olarak görüyoruz.

Örgü modellerde de kalın ve ince olarak tasarlanmış pek çok farklı seçenek bulunuyor. Aynı zamanda hem beyaz altın hem de sarı altın olmak üzere farklı tarzları benimsemiş kadınlar için en uygun seçimi yapmanıza olanak tanınıyor. Daha sıra dışı bir tasarım arayanlara ise çivi kelepçe altın bileklik dikkat çekici bir alternatif olarak sunuluyor. Bigoldi aynı zamanda tüm bu model seçeneklerini en uygun fiyatlarla sunması dışında kredi kartına taksit imkânı sağladığı gibi ücretsiz kargo seçenekleriyle de sizlere ulaştırıyor. Devasa indirimlerle bilhassa özel günlerde sevdiğiniz kadını mutlu etmenin yolu buradan geçiyor. Altın kelepçe bileklik satın almak için kategori üzerinden ürünleri listeleyebileceğiniz gibi yine solda yer alan menüden talebiniz olan özellikleri seçerek daha rafine sonuçlar görüntüleyebilirsiniz.
 
Yükleniyor...