Renkli Taşlı Altın Kolye

Herkesin bir rengi vardır, anlamlarını sevdiği, görmekten hoşlandığı, kendini iyi hissetmesini sağlayan bir renk mutlaka vardır. Yeşil, kırmızı, mor, mavi, turuncu taşlı kolyeler kombinlerinizle tarzınızı tamamlarken tarzınızı tamamlayan ve renginizi gözler önüne seren en özel modellerle dikkatler üzerinizden hiç ayrılmayacak. En özel hediyelerden olan renkli taşlı altın kolyeler kategorimize göz atarak sevdiğinizi özel rengiyle mutlu edebilirsiniz. Farklı kıyafetler ve takılarla kolayca kombinlenen renkli taşlı altın kolyeler 8 ayar ve 14 ayar pek çok farklı modelle kategorimizde beğeninize sunuldu. Onlarca harika model içinden karar vermekte oldukça zorlanacağınız kategorimizde istediğiniz kolyeye kavuştuğunuzda bu yorgunluğa denecek. Çağdaş tasarımlarla mutlu et kendini. Bigoldi.

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Renkli Taşlı Altın Kolye

Toplam Ürün Sayısı : 23
Toplam Ürün Sayısı : 23

Renkli Taşlı Altın Kolye Modelleri

Renklerin gücü adına… Her rengin bir anlamı, her insanın sevdiği ve anlamlarından tatmin olduğu bir rengi vardır. Mavi güven ve sadakati, huzuru şifayı ve barışı temsil eder doğanın rengidir, yeşil refah, bereket, sakinlik ve doğallığı, mor asaleti, kırmızı aşk ve şehveti temsil eder.  Kadınların severek taktığı aksesuarların başında gelen kolyeleri, üzerinde taşımaktan hoşlanacağı kendini ve ruh halini ifade eden pek çok farklı mavi renkli taşlı altın kolye modelini Bigoldi.com’un özel koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Bigoldi Jewellery farkıyla çağdaş tasarımlarda ve gerek gündelik, gerekse özel kıyafetlerle özel günlerde uyumla kullanılabilir.

Renkli Taşlı Kolyelerle Göster Rengini

Bigoldi  Jewellery’nin eşşiz koleksiyonunda mavi, yeşil, mor, kırmızı, turkuaz ve opal renkte onlarca çeşit kolye arasından sizler için en uygun olanları seçin. Hediye olarak alınabilecek en makul tercihlerden olan altın renkli taşlı kolye modelleri arasından hediye alacağınız kişinin göz rengine uygun olabilecek mavi veya yeşili tercih edebilirsiniz. Renkli taşlı kolyelerin en güzel yanı ise üzerinizdeki herhangi bir kıyafetin rengine, çantanızın rengine, ojenizin rengine uyum sağlayabilecek renkte seçim yapma sahip olabilmenizdir. Sevdiğiniz ve enerjinizi yüksek tutan renkleri göğsünüzde taşıyın. Benzersiz kombinlerle renginizi gösterin. İster doğum günü, ister sevgililer günü, ister anneler günü, isterseniz yıldönümünde alabileceğiniz mükemmel bir hediye olan altın renkli taşlı kolyeyi en uygun fiyatlar, vade farksız 6 ay taksit imkanı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi ile mutlu ve güvenli alışveriş deneyimleri Bigoldi.com’da sizi bekliyor.
Renkli Taşlı Altın Yüzükler ile kombin yapabilirsiniz.

Yıldız Altın Kolye, Kalp altın kolye, çiçek renkli altın kolye, yonca altın kolye, nazar boncuklu altın kolye, ve daha pek çok kategoride yüzlerce modeli sizlerin beğenisine sunduk. Altın alışverişi Bigoldi.com’dan yapılır.

Yükleniyor...