Altın Zincir Kolye Modelleri Ve Fiyatları

Tarih: 06.01.2021 10:39
Altın Zincir Kolye Modelleri Ve Fiyatları
Altın zincir kolye modelleri ve fiyatları Bigoldi Jewellery ile sizlerle. En özel ürünler en uygun fiyatlarla %50'ye varan indirimleri kaçırma. Ücretsiz Kargo ve ömür boyu garanti.Sevdiklerinize Bigoldi.com dan bir Hediye verin. Bir kadına verilebilecek en güzel hediyedir. ister yıldönümünde ister sevgililer gününde ister dogum gününüz de güzel bir zincir ucuyla harika bir seçim olacaktır. kadınlar bigoldi zincir kolyeler her kadının hak ettiği mücevherle dolu bir web sitesidir.

Kadınların asırlar boyu kullanmaktan büyük keyif aldığı altın takılardan olan kolyelerin gösterişiyle, bazen klasik, bazen trend desenlerle ve işlenmiş motifleriyle bakanların bir daha bakacağı, bulunduğunuz bütün ortamlarda ışığınıza ışık katacak bir kategoridir. Casual giyimde pek çok kıyafetle sağladığı uyumla oldukça geniş kullanım alanına sahip altın zincirli kolye modelleri Bigoldi Jewellery’de sizlerle. İhtişamlı görüntüleriyle zenginliğin ve asaletin bir yansıması haline gelen çeşitleriyle sizleri büyülemek için derlenen koleksiyonumuzda yer almaktadır. Özel davetlerde ve gece kıyafetlerinde geceyi parıltısıyla aydınlatacak altın zincirler abiyelerin en güzel tamamlayıcıları olacak. Anadolunun vazgeçilmez takı ve yatırım ürünü altın hiç bu kadar büyüleyici olmamıştı.

Altın Zincir Kolye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Havanıza katacağı değişiklik ve görüntülerinin büyük etkisinin paha biçilemez olduğunu söyleyebilsek de Altın zincir kolyelerde fiyatlar belirlenirken göz önüne alınan bazı kriterler vardır. Bunlardan en önemlilerinden biri altının ayar değeridir, milyem ölçüsüyle belirlenen bu değer bize takıda mevcut halde olan altının yoğunluğunu gösterir, 8 ayar, 14 ayar altın kolye, 22,24 ayar gibi yaygın ayar değerleri bulunmaktadır, bunun haricinde altın zincirlerin pahasını belirleyen bir diğer husus altının gram ağırlığıdır. Gram ağırlığı ve altının ayar değerinin haricinde değer matematiğinin temeli olan toplam fiyatı temsil eden değerin ortaya çıkmasını sağlayan en önemli faktör altının piyasadaki alım-satım değeridir. Bütün bu kıstaslar bir araya geldiğinde fiyatlar ortaya çıkar ve en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz en özel modeller Bigoldi’de. Bigoldi’nin eşsiz altın kolye modelleri kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo, ömür boyu bakım ve tamir garantisi ile sahip olabilirsiniz. Güvenli ve mutlu takı alışverişinin adresi Bigoldi’yle #cevhersende.

Gösterişiyle Büyüleyen Hediye: Altın Zincir Kolye

14 Şubat sevgililer gününde, 8 mart kadınlar gününde, anneler gününde, doğum günlerinde, yılbaşında, yıldönümlerinde alınabilecek ve hediyeyi alan kadını oldukça mutlu edecek bir hediye almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Altın zincir kolye modelleri kategorimizde, halat, burgu, arpa, pullu altın zincirler, dorikalı nazar boncuklu altın zincir kolye gibi pek çok çeşitle moda trendlerinde en önde gelen, bakanın bir daha bakacağı 22 ayar altın kolyeler de mevcuttur. Genel itibariyle sarı altın tuğra kolyeler ve zincirler tercih edilse de talebiniz doğrultusunda beyaz veya rose renklere dönüştürülebilir.

Uzun Kısa Altın Zincirler Bigoldi'de

Farklı boylarda; isteğinize göre uzun, isterseniz kısa, 45 cm- 60 cm altın zincirler, farklı kalınlıklarda, gösterişli pek çok altın zincir modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Özel hediye kutusu ve içerisinde şirin hediyeleriyle hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilecek altın zincir kolyeler sevdiğiniz için benzersiz ve ömürlük bir hediye olacak. Ankara’da 2 şubesiyle hizmet veren Bigoldi 20 seneyi aşkın tecrübesini internet ortamına taşıdığından bu yana tıpkı fiziksel mağazalarında olduğu gibi bu alanda da müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurmuştur. Binlerce mutlu müşteriyle aynı deneyimi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Altın Zincir Kolye Nasıl Temizlenir?

Altın zincirler temizlenirken yıkama yöntemi kullanılabilir, bu işlemi yaparken çok sıcak ve çok soğuk olmayan ısıda bir suya birkaç damla deterjan damlatmalısınız. Biraz bekledikten sonra suya altın zincirinizi batırıp çıkarabilirsiniz, daha sonra zinciri ovalayarak lekelerden ve kirden arınmasını sağlamalısınız. İşlemde oldukça yumuşak dokulu bir bez kullanmalı ve altın yüzeyin çizilmesine engel olmalısınız. İşlemin ardından güzelce durulayıp kuruladığınız zinciri kullanıma hazır hale getirebilirsiniz, eğer risk almadan profesyonel destek isterseniz Ankara’da bulunan mağazalarımızı ziyaret edip destek isteyebilir, yakınlarınızda bulunan kuyumculardan destek isteyebilir ya da ürünü kargo ile tarafımıza iletebilirsiniz. Klasik altın zincir ve trend altın zincir kolye modelleri Bigoldi Jewellery’den alınır.

Kategoriler
İlgili Ürünler
Yükleniyor...