Kalp Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları

Tarih: 26.04.2021 15:15
Kalp Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları
Her geçen gün büyüyen ve modern, şık tasarımlarıyla kadınların gönlünü fetheden Bigoldi Jewellery’den alacağınız altın kalp kolye modelleri kategorisine göz atın ve size en uygun kolyeyi vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir garantisiyle

Aksesuar denince kadınların akıllarına ilk gelen takılardan biri de altın kolyelerdir. Hediye ya da kendimize aksesuar alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de verdiğimiz hediyenin kullanışlılığıdır. Kullanım sıklığı, kolaylığı ve diğer giysi-aksesuarlarla uyumluluğuna azami özen gösterilmelidir. Sevgilinize veya eşinize sevginizi göstermenin en kolay yolu ona göğsünde taşıyacağı size ait bir kalp hediye etmektir bunun en kolay, güvenli ve mutlu yolu Bigoldi.com’dan alacağınız kalp altın kolyeyi özel hediye kutusu, notu ve hediyesiyle birlikte ona teslim etmektir. Doğum günü, sevgililer günü, kadınlar günü, anneler günü gibi pek çok günde gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz altın kalp kolye modelleri bigoldi.com’da. Her geçen gün büyüyen ve modern, şık tasarımlarıyla kadınların gönlünü fetheden Bigoldi Jewellery’den alacağınız altın kalpli kolye modelleri kategorisine göz atın ve size en uygun kolyeyi vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir garantisi ile özel hediye kutusuyla gönül rahatlığıyla sipariş edin.

Kalp Altın Kolyelerle Anlat Aşkını

 Sevdiğimiz birine hediye alırken dikkat etmemiz gereken bir husus aramızdaki ilişkinin temsili, alacağımız kişinin sevdiği, görmekten hoşlandığı şeyleri sembolize eden figürlerin, desenlerin bulunduğu hediyeler almaktır. Hediyeler görünüşleriyle anlamlarıyla ve alındığı günlerle kişiler için büyük önem arz eder. Kalp hislerin en yoğun şekilde tezahür ettiği, nüksettiği organdır, sevgiyi yalnız aklımızla değil kalbimizle de hisseder, ayırt ederiz. Sevdiğinize altın kalpli bir kolye hediye ederek, ona olan sevginizi, hislerinizi anlatabilirsiniz. Bu hediyeyi ömür boyu severek göğsünde taşıyacaktır. Bununla birlikte aşkınızın sonsuzluğunu ifade etmek için sonsuzluk altın kolyeler kategorimize göz atabilirsiniz, sen benim en büyük şansımsın demenin en kolay yolu ise altın yonca kolye kategorimize göz atmaktır. Sen ve ben ne güzeliz, bize nazar değmesin ya da güzelliğine nazar değmesin demek istiyorsak bunun yolu ise Bigoldi.com’da altın nazar boncuklu kolye modellerine göz atmaktır. Bu kadarıyla da bitmedi sen benim yıldızımsın demenin de bir yolu var o ise altın yıldız kolye modellerine bakmaktır.

Kalpten Bir Hediye: Kalpli Altın Kolye

Kalp altın kolye fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Kolyenin ayar değerleri önemli bir husustur 8 ayar kalp altın kolye modelleri ve 14 ayar altın kalp kolye fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Gram ağırlıkları figürler ve işçilik, kolyenin zincirinin de altın olması fiyatları etkilemektedir. Bigoldi.com’dan alacağınız bütün kolyelerin zincirleri kaplama değil, belirtilen ayar değerinde altındır. Altın Kolye çeşitlerinde en uygun fiyatlar, kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo, ömür boyu bakım tamir garantisi güvencesiyle Bigoldi Jewellery’de sizleri bekliyor.

Altın Kalp Kolye bakımı nasıl yapılmalıdır?

Kalp altın kolyelerin su ve çeşitli kimyasallar ile yoğun temasından kaçınılmalıdır. Darbelerden korunmalı ve kullanılmadığında özenle saklanmalıdır.

Kalpli Altın Kolyeler nasıl parlatılır?

Kaynamış suya damlatacağınız birkaç damla yağ çözücü deterjan içerisindeki suya birkaç dakika boyunca bırakılmalı. Sudan çıkardıktan sonra ise narin bir fırça ile dikkatlice temizlenmelidir.

Kategoriler
Yükleniyor...