Nazar Boncuklu Altın Bileklik Modelleri Ve Fiyatları

Tarih: 03.05.2021 15:42
Nazar Boncuklu Altın Bileklik Modelleri Ve Fiyatları
Bigoldi Jewellery Nazar Boncuklu Altın Bileklik Modelleri'nde %50'ye varan indirimleri kaçırma, en özel tasarımlar en uygun fiyatlarla sizlerle, Bigoldi'yle cevher sende.

Altın takılar kadınların asırlardır takmaktan vazgeçemediği yegane aksesuarların başında gelmektedir. Bu aksesuarların en önde gelen kategorileri ise altın bilekliklerden oluşmaktadır. Gündelik kıyafetlerle, özel kıyafetlerle her duruma uygunluk gösteren ve şıklıklarını tamamlayan bileklikler farklı figürleri ve zincir uzunluklarıyla  aksesuarlarla kendini ifade etmek isteyen kadınların bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Altın bilekliklerin üzerlerindeki figürler, simgeler kadınların kendini, ilgi alanlarını, kaygılarını sevgilerini ifade etmektedir. Bu sembollerin biri de çoğu kültürde binlerce yıldır hakim bir inanışın temsili olan nazar boncuğudur.

Nazar Boncuklu Altın Kolye İle Stilini Tamamla

Mavi, açık mavi, beyaz ve sarı renklerden oluşan bu simgenin insanları kötülüklerden uzaklaştırdığı ve üzerlerinden kem gözlerin negatif etkilerini yok ettiği savını temsil eder. Bu inançtan doğan ve tasarımıyla mekanlara, gündelik yaşamda kullanılan pek çok eşyanın tasarımına zemin oluşturan mavi boncuklu yapısıyla dikkatleri üzerine çeken ve birbirinden güzel altın bileklikleri Bigoldi.com’da bulabilirsiniz. Bileklik fiyatlarını belirleyen pek çok farklı etken vardır. Bunların başında bilekliğin meydana geldiği altının ayar değeridir 8 ayar altın nazar bileklik, 14 ayar altın göz bileklik gibi. Bunun haricinde bir diğer etken altının gram ağırlığıdır. Üzerindeki figürler ve zincirin de gerçek altın olması altın fiyatlarını belirler. Harici olarak bir etken ise altın piyasa fiyatlarıdır. Bigoldi.com’da sizin için özel tasarlanmış ve koleksiyonlara eklenmiş onlarca altın nazar boncuklu bileklik çeşitlerinden size en uygun olanlarını en uygun fiyatlarla, kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı ile, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir garantisiyle sizlerle.

Altın Nazar Boncuklu Bileklikler Göz Figürlü

İster sadece mit, ister tarzınıza olan yakınlığı sebebiyle kendinizi Bigoldi’nin altın göz bileklik kategorisinde bulduysanız doğru yerdesiniz, birbirinden özel çağdaş ve özel işçilik tasarımlarda onlarca ürün arasından size en uygun olanı güvenli ve mutlu bir alışveriş deneyimiyle satın alabilirsiniz. Altın mavi boncuklu bileklikler anadoluda da yüzlerce yıldır süregelen bir inanışın temelinden tezahür eden özel tasarım ürünlerdir. Genellikle inanış nazar boncuğu yapılırken içine kurşun da dökülmesinden dolayı hem insanları kötü bakışlardan, negatif duygulardan dikkatleri üzerine çekerek arındıracağı kanısı üzerine bina edilmiştir. Hediye olarak alındığında karşı tarafa, ‘’dostluğumuza, sevgimize, aramızdaki güzel enerjiye başkalarının kem bakışları isabet etmesin, o kadar güzelsin veya o kadar güzeliz ki bize nazar ederler, bize nazar değmesin’’ anlamlarına gelir. Doğum gününde, sevgililer gününde, evlilik yıldönümünde ve daha pek çok özel, önemli günde hediye olarak tercih edilebilir. Altın bileklik üzerlerindeki semboller dikkate alınarak pek çok anlamlı hediye tercih edilebilir. Altın dorika bileklikler, altın baget bileklikler, altın çeyrekli bileklikler gibi pek çok farklı kategorimize göz atabilirsiniz.

Altın Bileklik Nasıl Parlatılır?

Kaynamış suya damlatacağınız birkaç damla yağ çözücü deterjan içerisindeki suya birkaç dakika boyunca bırakılmalı. Sudan çıkardıktan sonra ise narin bir fırça ile dikkatlice temizlenmelidir.

Kategoriler
İlgili Ürünler
Yükleniyor...