8 Ayar Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları

Tarih: 27.04.2021 22:12
8 Ayar Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları
8 Ayar altın kolye çeşitleri, en özel ve çağdaş tasarımlar, en trend ürünler için kategorimize göz atın, Bigoldi Jewellery'de zamdan değil gerçek indirimler her zaman sizlerle.

Altında ayar saflığını belirtmek üzere kullanılan bir terimdir, alaşım harici altının barındırdığı saf altın oranının bindelik ölçümü bize milyemi gösterir. Saf altın oranı 24K olarak belirtilir.
22K=916 Milyem, 14K=585 Milyem , 8K=333 Milyemdir.
Kalpli, sonsuzluk, yonca, yaşam çiçeği, nazar boncuğu, dorika, baget, renkli taşlı, kar tanesi ve melek figürlü yüzlerce çeşit içerisinde sizler için en uygun olanları en uygun fiyatlarla Bigoldi.com’dan kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve ömür boyu bakım tamir imkanı ile mutlu ve güvenli alışveriş deneyimiyle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

En Ucuz Altın Kolye Modelleri Bigoldi’de

Altının piyasa fiyatıyla birlikte altın aksesuarların fiyatları oldukça arttı bu ortamda kendinizi veya sevdiğinizi şımartmanın en güzel yollarından biri ona seveceği bir figür veya tarz barındıran 8 ayar ucuz altın kolye hediye etmektir. Bigoldi.com’da her bütçeye uygun 8 ayar ucuz altın kolye çeşitlerine göz atarak kendiniz için en uygun modeli bulabilirsiniz. En ucuz altın kolye modelleri yüzlerce çeşitle Bigoldi’de Bigoldi’yle #cevhersende. Sevdiklerini mutlu etmenin en uygun yolu Bigoldi'den geçer.

8K Altın Kolyelerde Eşsiz Fiyatlar

Altın kolye fiyatlarını belirleyen en önemli etken altının ayar değeridir. 8 ayar altın kolyeler, 14 ayar altın kolyeler, 22 ayar altın kolyeler bulunmaktadır. Altın kolyelerde altın gram ağırlığı fiyatları etkileyen en önemli etkenlerden biridir altının zincir uzunluğu çok farklı seyredebilir 45 cm uzunluğunda altın kolyeler olduğu gibi 60 cm uzunluğunda altın zincir kolyeler de bulunmaktadır. Son dönemlerde altın kolyelerin zincirlerini Altın zincirler ise oldukça tarz kendine güvenin simgesi haline gelen bir aksesuardır. Yaz aylarının ve düğünlerin olmazsa olmazı, tuğra altın kolye çeşitlerinin en yoğun olduğu ve binlerce modelden en çok içinize sineni en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Bigoldi.com’un en özgün benzersiz tasarımlardaki koleksiyonları sizleri bekliyor. 

En Ucuz Altın Kolyeler  

Bigoldi Jewellery ucuz altın kolye modellerinden oluşan 8 ayar altın kolye modelleri her bütçeye uygun kolyeyi vadediyor, altının piyasa değeriyle ve gram ağırlığıyla da bağlantılı olarak dilerseniz 14 ayar altın kolye modelleri en uygun bütçelerle sahip olabileceğiniz altın kolyelerdendir. Işıltısını birbirinden farklı kategorilerinin hepsinde gösteren zengin model yelpazesiyle altın zincir kolyeler de dahil tarzınıza uygun aradığınız her şeyi bulabileceğiniz modellerimize göz atın ve siz de Bigoldi'yle keyifli ve mutlu bir alışverişin tadını çıkarın. Binlerce mutlu müşterimiz gibi sizin için de tarzınızı en güzel haliyle doğru yerden tamamlamanın tam zamanı. Bigoldi'yle #cevhersende

Altın Kolye Nasıl temizlenir?

Altın kolyeler temizlenirken dikkat edilmeli yumuşak formda nesneler kullanılmalı, altın kolyelerin uçlarındaki figürler, altın plakalar zarar görmemelidir. Zinciri dolanan altın kolye nasıl açılır Altın kolye zincirleri oldukça hassastırlar dikkatsiz kullanıldığında birbirine dolanabilir altın kolyenin zincirinin kopmaması için dikkat edilerek iğne yordamıyla karışıklık giderilebilir. Eğer kolyeye bir şey olmasından korkuyorsanız bir kuyumcudan destek isteyebilirsiniz. 

Kararan Altın Kolye Nasıl Parlatılır?

Kaynamış suya damlatacağınız birkaç damla yağ çözücü deterjan içerisindeki suya birkaç dakika boyunca bırakılmalı. Sudan çıkardıktan sonra ise narin bir fırça ile dikkatlice temizlenmelidir. Altın kolyeler kategorisinde, altın baget kolye, trend altın kolyeler, harf plaka kolyeler, altın sonsuzluk kolyeler, altın kalp kolyeler, altın yonca kolyeler arasından istediğiniz altın kolyeyi en uygun fiyatlarla, kredi kartına vade farksız 6 ay taksitle, ücretsiz hızlı kargo imkanıyla Bigoldi.com’dan gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. 

Kategoriler
İlgili Ürünler
Yükleniyor...