Sallantılı Altın Küpe Modelleri Ve Fiyatları

Tarih: 05.01.2021 12:05
Sallantılı Altın Küpe Modelleri Ve Fiyatları
Sallantılı altın küpe modelleri ve fiyatları sizlerle, en özel koleksiyonları en özel fiyatlarla satın alın, kredi kartına vade farksız 6 taksit, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz kargo ile.

Yüzyıllardır kadınların takmaktan vazgeçemediği 7’den 70’e bir kültür haline gelen altın küpelerin en özel trend çizgilerinden birini temsil eden. Gösterişli ve şık yapısı ve farklı motif ve desenleriyle dikkatleri direkt olarak bulunduğunuz bütün ortamlarda üzerinize çekecek, güzelliğinize farklı bir güzellik katacak figürlü sallanan altın küpe modelleri. Çağdaş ve benzersiz tasarımları derlediğimiz yüzlerce farklı figürlü sallantılı altın küpeler, baget altın yüzükler kar tanesi, kalp, kilit, yıldız gibi en çok satılan altın küpe modellerinden ilham alınarak üretilen ve ufak detaylarında kocaman izler taşıyan özel işçilik ve farklı tarzlara, kombinlere, stillere oldukça uyumlu her türlü durumda ışığınıza ışık ve enerjinize enerji katacak sallantılı altın küpe modelleri Bigoldi Jewellery’de sizlerle. Figürlü sallanan altın küpe fiyatlarında belirleyici etkilerden biri altının ayar değeridir 14 ayar altın küpe veya 8 ayar altın küpe olması altının milyem oranıyla birlikte bizlere saflık oranını ifade ederek fiyatlamada önemli rol oynar, ikincil olarak altının işçiliği ve gram ağırlığı yer alır altın fiyatlarını değerlerken, en önemli etken ise altının o anki piyasa koşullarındaki değeridir. Bigoldi Jewellery’deki yüzlerce figürlü sallantılı altın küpe modelinden tarzınıza ve bütçenize en uygun olanını kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo, ömür boyu bakım tamir garantisi ile mutlu ve güvenli bir alışveriş deneyimini hızla yaşayın WhatsApp iletişim hattından bizlere ulaşabilir, dilediğiniz ürünle ilgili aklınıza takılan veya önereceğiniz bütün konularda sizlere 7/24 destek sağlayabiliriz. Yüzlerce sallantılı altın küpe modeli Bigoldi’de Bigoldi’yle #cevhersende.

Bigoldi Altın Sallantılı Küpe Modelleri

Türk Kadının Göktürkler den beri kullandıgı  Küpe gümüze kadar bir çok degişim görmüş ve bugüne kadar gelmiştir. Bigoldi Altın Küpede dorika 14 Ayar Dorika Toplu Küpe, 14 Ayar Yeşil Renkli Mini Damla Küpe 14 Ayar Çift Taraflı Mineli Boncuk Küpe Yeşil renkli mini damla,14 Ayar altın küpe en çok tutulan modellerimizdir.

Gözleri Kamaştıracak bir hediye: Sallantılı Altın Küpe

Hediye seçerken kişilerin beğenileri, sevdiği renkler, hayvanlar, olgular gibi farklı faktörleri devreye alarak özelleştirilmiş hediyeler almak onları her zaman mutlu ve özel hissettirecektir. Her tarza uygun onlarca  figür içerisinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Dorika altın küpeler, kalpli altın küpe, yıldız altın küpe gibi pek çok alt kategori ve ürünle en özel alışveriş deneyimini yaşayın. İster sevgililer günü, ister doğum günü, ister yıl dönümü, ister kadınlar günü veya anneler gününde alınabilecek en özel hediyelerdendir. Hiçbir kadının hayır diyemeyeceği, sizler için özel olarak derlediğimiz altın küpe çeşitlerimizi incelerken kaybolacak, oldukça kararsız kalacaksınız gibi. Mutluluğunuza mutluluk, enerjinize enerji, tarzınıza tarz katacak altın küpe modelleri Bigoldi farkıyla sizlerle.Bir Kadının Olmazsa olmaz Takısı Altın küpe modelleri. Bir Kadına verilecek en degerli hediyelerden biri 1 çift Altın küpedir. İster yıl dönümlerinde ister sevgililer gününde ister doğum gününüzde 1 çift küpeden daha degerli bir hediye yoktur. Gece Kıyafetlerinizde asil bir duruş saglayan Sallantılı Küpeler hem sizi mutlu edecek hemde çevrenizdekilere ışıltınızı yansıtacaktır. 

Kategoriler
İlgili Ürünler
Yükleniyor...